Nowe zasady dotyczące cookies W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.[zamknij]
Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miasta i Gminy Błonie
  
17-04-2021, Sobota, 18:58


Jesteś tutaj ::
Strona główna Drukuj treść Poleć znajomemu Pomoc

Wykaz kandydatów do Sejmu RP (okręg wyborczy nr 20) i do Senatu RP (okręg wyborczy nr 19) w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2007 r.
 GMINA MIEJSKO-WIEJSKA  Błonie
 KATEGORIA:  Wybory parlamentarne
 DATA PUBLIKACJI:  18 Października 2007 11:15
 NAZWA:  Wykaz kandydatów do Sejmu RP (okręg wyborczy nr 20) i do Senatu RP (okręg wyborczy nr 19) w wyborach zarządzonych na dzień 21 października 2007 r.

Okręg wyborczy nr 20 do Sejmu i okręg wyborczy nr 19 do Senatu obejmują ten sam obszar stanowiący część województwa mazowieckiego.
W skład każdego z tych okręgów wyborczych wchodzą powiaty:
grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński.


Kandydaci do Senatu RP


Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP
Jacek Tomasz Barszcz - dziennikarz - Wołomin

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Łukasz Maria Abgarowicz - menedżer - Warszawa

Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
Tomasz Borecki - nauczyciel akademicki - Warszawa

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Piotr Łukasz Andrzejewski - prawnik - Warszawa
Jacek Robert Sasin - urzędnik państwowy - Ząbki


Kandydaci do Sejmu RP


Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP
1. Marek Zbigniew Balicki - lekarz - Ząbki
2. Marek Papuga - inżynier elektronik - Nowy Dwór Mazowiecki
3. Wojciech Król - przedsiębiorca - Warszawa
4. Leszek Mizieliński - urzędnik administracji państwowej - Warszawa
5. Robert Smoleń - politolog - Korzeniówka
6. Anna Janina Mateuszczyk - lekarz - Legionowo
7. Henryk Oleksiak - przedsiębiorca - Duczki
8. Konrad Doroszkiewicz - politolog - Legionowo
9. Andrzej Edward Warszawski - urzędnik administracji państwowej - Warszawa
10. Lech Stanisław Kulesza - inżynier mechanik - Pruszków
11. Teresa Zofia Piwnik - technik architekt - Opypy
12. Ewelina Monika Latosek - student - Otrębusy
13. Jerzy Wilczyński - technik budownictwa - Legionowo
14. Dariusz Ziental - prawnik - Błonie
15. Jan Trzciński - zarządca nieruchomości - Piaseczno
16. Jakub Fiałek - student - Warszawa
17. Mirosław Andrzej Michaś - informatyk - Stanisławów Pierwszy
18. Ireneusz Tomasz Kozera - przedsiębiorca - Tłuste
19. Jan Maciej Kuncewicz - student - Warszawa
20. Marek Bojanowicz - ekonomista - Warszawa
21. Konrad Krzysztof Gołota - politolog - Warszawa

Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
1. Artur Wojciech Zawisza - filozof - Wólka Kosowska
2. Ryszard Zenon Walczak - specjalista ds. administracji samorządowej - Ząbki
3. Michał Stanisław Biegała - informatyk - Opypy
4. Bogdan Strzeżysz - energetyk - Celestynów
5. Henryka Piwowar - ekonomistka - Zielonka
6. Renata Barbara Wiśniewska - farmaceuta - Legionowo
7. Mariusz Zalewski - doktorant - Legionowo
8. Przemysław Krzysztof Grabowski - student prawa - Piaseczno
9. Wojciech Marcin Wyglądała - przedsiębiorca - Otwock
10. Wiesław Królicki - ekonomista - Dębina
11. Romuald Lech Wierzbicki - reżyser filmowy - Józefów
12. Krzysztof Jan Wocjan - lekarz - Warszawa
13. Tomasz Sławomir Siwiński - manager - Pruszków
14. Jacek Piotr Rostek - student - Ząbki
15. Grażyna Alicja Pudłowska - prawnik - Piaseczno
16. Tomasz Maciążek - informatyk - Warszawa
17. Arkadiusz Marek Nowak - student - Wołomin
18. Jan Kazimierz Szkiłądź - emeryt - Izabelin
19. Teresa Jadwiga Kossakowska - przedsiębiorca - Bieniewice
20. Jarosław Janusz Kowalewski - przedsiębiorca - Milanówek
21. Agnieszka Ewa Strzembosz - nauczycielka - Ząbki
22. Cyprian Andrzej Gutkowski - dziennikarz - Piastów


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1. Bronisław Maria Komorowski - historyk - Warszawa
2. Andrzej Smirnow - nauczyciel akademicki - Warszawa
3. Jadwiga Teresa Zakrzewska - pracownik samorządowy - Nowe Grochale
4. Alicja Danuta Olechowska - technik budowlany - Milanówek
5. Krzysztof Stanisław Luft - przedsiębiorca - Warszawa
6. Barbara Czaplicka - lekarz pediatra - Komorów
7. Michał Czaykowski - prawnik - Podkowa Leśna
8. Andrzej Rafał Wojciechowski - ekonomista - Łomianki
9. Lidia Elżbieta Białek - filolog - Podkowa Leśna
10. Paweł Jan Porębski - prawnik - Marki
11. Zofia Barbara Trębicka - inżynier elektronik - Warszawa
12. Bogumiła Alicja Więckowska - architekt - Józefów
13. Danuta Maria Karpińska - politolog - Kotowice
14. Henryk Roman Oleszczuk - prawnik - Wołomin
15. Rafał Sieradzki - politolog - Raszyn
16. Kety Ewa Ostrowska - przedstawiciel medyczny - Grodzisk Mazowiecki
17. Sławomir Stanisław Stoczyński - pedagog - Konstancin-Jeziorna
18. Michał Kierzkowski - prawnik - Mszczonów
19. Zenon Durka - prawnik - Legionowo
20. Michał Zbigniew Asman - przedsiębiorca - Góra Kalwaria
21. Michał Stanisław Szweycer - student - Józefosław

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
1. Dariusz Henryk Waniek - przedsiębiorca - Ruda Śląska
2. Katarzyna Ewa Śniadecka - nauczyciel - Warszawa
3. Waldemar Wiesław Marciniak - przedsiębiorca - Raszyn
4. Zbigniew Marian Kwaśniewski - energetyk - Nowy Dwór Mazowiecki
5. Zygmunt Stanisław Wojciechowski - mechanik - Ożarów Mazowiecki
6. Bolesław Jaszczuk - dziennikarz - Warszawa
7. Armina Izabela Szynkowska - filozof - Toruń
8. Krzysztof Ambroziak - księgowy - Warszawa
9. Tomasz Aleksander Tarnowski - farmaceuta - Kielce
10. Bohdan Goszczyński - rencista - Warszawa
11. Arkadiusz Bogusław Bąk - student - Warszawa
12. Jan Guzy - mechanik - Katowice
13. Witold Rudowski - elektryk - Warszawa
14. Robert Tomasz Madziar - handlowiec - Warszawa
15. Piotr Łunieski - automatyk - Twarogi

Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
1. Janusz Piechociński - ekonomista - Nowa Iwiczna
2. Maria Kowalska - inżynier rolnictwa - Nasielsk
3. Bożena Jadwiga Żelazowska -politolog - Józefów
4. Mirosław Pszonka - wyższy pracownik samorządowy - Karczew
5. Józef Zalewski - etnograf - Jazgarzew
6. Waldemar Kownacki - wyższy urzędnik samorządowy - Komornica
7. Piotr Stanisław Galiński - wyższy urzędnik samorządowy - Natolin
8. Barbara Samborska - wyższy urzędnik samorządowy - Góra Kalwaria
9. Andrzej Ryszard Szaciłło - nauczyciel języka polskiego - Otwock
10. Andrzej Mirosław Nocoń - inżynier leśnictwa - Kobyłka
11. Artur Pozorek - wyższy urzędnik samorządowy - Jabłonna
12. Andrzej Wołczyński - strażak - Stare Gnatowice
13. Elżbieta Główka - lekarz chorób wewnętrznych - Radzymin
14. Jacek Modest Kalinowski - wyższy urzędnik samorządowy - Wyszków
15. Wojciech Jan Czajkowski - dziennikarz - Warszawa
16. Anna Bętkowska - inżynier zootechnik - Wiązowna
17. Rafał Karpiński - kierownik małego przedsiębiorstwa w budownictwie - Jaktorów
18. Adam Chustecki - lekarz otorynolaryngologii - Nadarzyn
19. Marcin Wasilewski - ekonomista - Warszawa
20. Marek Andrzej Rytel - kierowca pojazdu - Nowy Dwór Mazowiecki
21. Dariusz Grajda - wyższy pracownik samorządowy - Celestynów
22. Erwina Lilia Ryś-Ferens - nauczyciel wychowania fizycznego - Warszawa

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Ludwik Stanisław Dorn - socjolog - Kałęczyn
2. Mariusz Błaszczak - urzędnik państwowy - Legionowo
3. Jan Feliks Szyszko - pracownik naukowy - Warszawa
4. Izabella Teresa Dziewiątkowska - nauczyciel - Kobyłka
5. Jan Grądzki - urzędnik samorządowy - Łomianki
6. Zdzisław Tadeusz Sipiera - nauczyciel - Pruszków
7. Kazimierz Benedykt Płaciszewski - urzędnik - Legionowo
8. Mirosław Marian Paciorek - ekonomista - Milanówek
9. Paweł Andrzej Rudy - urzędnik samorządowy - Nowy Dwór Mazowiecki
10. Bartłomiej Maciej Kuliński - student - Warszawa
11. Marta Rajchert - filolog - Radzymin
12. Edward Tomasz Połaski - nauczyciel akademicki - Warszawa
13. Karol Marcin Rukszto - student - Owczarnia
14. Piotr Iwicki - artysta - Raszyn
15. Krzysztof Piechota - inżynier - Brwinów
16. Krzysztof Roman Tarchalski - inżynier - Głosków Letnisko
17. Bożena Zarzeczna - nauczyciel - Góra Kalwaria
18. Bogusław Marian Zdunek - rolnik - Zegrze Południowe
19. Krzysztof Paweł Smolaga - biznesmen - Piastów
20. Piotr Michał Uściński - urzednik - Ząbki
21. Alicja Sobkow-Haber - prawnik - Konstancin-Jeziorna
22. Anna Sikora - ekonomista - Józefów

Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
1. Krystyna Stanisława Górniak - inżynier ochrony środowiska - Warszawa
2. Grzegorz Jan Szymański - przedsiębiorca - Nowy Dwór Mazowiecki
3. Hanna Teresa Borucka - rolnik - Zaścienie
4. Waldemar Kazimierz Markowski - ekonomista - Warszawa
5. Robert Piotr Marcinowski - ekonomista - Grodzisk Mazowiecki
6. Zdzisław Jaworski - przedsiębiorca - Henrysin
7. Agata Święcka - specjalista bankowy - Warszawa
8. Marcin Kaliński - przedsiębiorca - Podkowa Leśna
9. Tadeusz Biesiada - przedsiębiorca - Wołomin
10. Aneta Maria Kowalska - pracownik biurowy - Warszawa
11. Dorota Szymczak - specjalista do spraw zatrudnienia i płac - Warszawa
12. Janusz Rowicki - cukiernik - Wołomin
13. Zbigniew Ryniec - ekonomista - Warszawa
14. Monika Frączek - politolog - Ossolin
15. Bolesław Jaczyński - mgr inż. konstruktor - Warszawa
16. Ludomir Paweł Jastrzębski - przedsiębiorca - Warszawa
17. Adam Kapusta - rolnik - Piaseczno
18. Paulina Małgorzata Kacperska - pracownik biurowy - Warszawa
19. Bartosz Rumiński - student - Warszawa
20. Oktawian Krzysztof Dominik - prawnik - Łaskarzew


Autor: Urząd Miejski w Błoniu
Data: 2007-10-18 00:00:00
Udostępnił: Agnieszka Gałkowska
Data: 2008-01-14 11:42:10

Rejestr zmian


Urząd Miejski w Błoniu
ul. Rynek 6
05-870 Błonie
tel. (+48 22) 725 30 04
email: ratusz@um.blonie.pl
© ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o., www.zetorzeszow.pl